{optional_htmlcode}

Chata PRIOR 90 Stredné Považie - Belušské Slatiny
Chata PRIOR 90

kniha návštev (strana 1 / 1)

Boli sme tu na stretávke po 30r.po strednej škole. 15ľudí malo konfortné ubytovanie.Za veľmi priaznivu cenu sme boli nad mieru spokojní. Použili sme saunu, kuchyna plne vybavená, všetko bolo presne tak ako na fotkách. Majiteľ prijemný, mali sme tu sukromie.

Iveta Kompaszová 25.05.2015

Chatu poznám od malička, vždy som tam rada chodila! Prostredie perfektné, majiteľ príjemný a spoľahlivý, takže vrelo odporúčam! Ideme tam s partiou aj teraz, takže sa veľmi tešíme :) No a nemám skúsenosť s tým, že by sa niekto prišiel sťažovať! Takže u mňa číslo 1!

Martina Moravíková 20.01.2013

Chata bola super, boli sme tam 14 a vyborne sme si to uzili. Nikto nemal problem pri troche hluku co je samozrejmost pre oslavy. Mali sme aj problemi s autom a majitel nam ochotne pomohol. Velmi spokojny a doporucujem.

Lukáš 03.01.2013

Silvester na tejto chate bol úžasný. Ubytovanie perfektné. Žiadny sused nás nenavštívil, všetko prebehlo dokonale. Prístup a jednanie majiteľa bol nad naše očakávanie, taktiež cena objektu bola adekvátna k danému termínu. Vrelo odporúčam. Pre mladú partiu ako sme my to bolo bez výhrad.

Michaela 03.01.2013

Vžiadnom prípade nedoporučujem pokial sa nechcete neskôr vyspat na policajnej stanici.Neustale sa na nás stažovali susedia a každých 15 tam bola policia.Oslavu štátnic sme si predstavovali inak :(

Jozef Záhorský 03.06.2012

Reakcia majiteľa ubytovania: Pravdou je že v tejto chatovej oblasti si jeden sused postavil zrub a využíva ho ako rodinný dom a kedže je po 22 hod citlivý na hluk vie volať hliadku polície.Tá príde návštevníkov slušne upozorniť aby sa utíšili ale to je všetko .Za 12 rokov sa nevyskytol prípad že by bol niekto z hostí predvedený alebo ináč riešený.

TOPlist